ITALBEL

Twoje zamówienie NETTO:
0 produktów0,00 zł

Aktualności

 

2018 Aktualności 

 

2018 - przyszedł czas na nową kolekcję firmy Giblor's

Co roku pojawiają się nowości, wyzwania i zobowiązania. Z przyjemnością przedstawiamy w Marcu nową kolekcję firmy Giblor's na 2018 rok.
Przygotowaliśmy dla Państwa nową kolekcję odzieży nad którą pracowaliśmy od miesięcy zwracając uwagę na trendy, styl i wysoką jakość które to walory zawsze nas charakteryzowały. Z wielką przyjemnością dzielimy się z Państwem naszą aktualną i innowacyjną kolekcją.
W naszej propozycji wyodrębniliśmy cztery główne aspekty, w których zdecydowaliśmy się skupić na świecie industrialnym, zbliżyć się do stylu Urban z dżinsami,  zinterpretować styl Steampunk z imitacją ciemnej skóry i wreszcie aby przejść do wszechświata Shabby.
Cztery style tak różne od siebie nawzajem, które nadają charakterystyczny styl odzieży profesjonalnej.
Profesjonalne ubranie osobiste nigdy nie może być nie powiązane z otoczeniem w którym się znajduje, jest to święta zasada naszej pracy którą również postanowiliśmy ulepszyć w nowej kolekcji.
 

Informujemy że nasza strona używa plików cookies. Jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na powyższe powinniście dokonać zmian ustawień swojej przeglądarki internetowej. Informacje o cookies.X Zamknij

do góry
684145488