ITALBEL odzież gastronomiczna i hotelowa

TWOJE ZAMÓWIENIE NETTO:
0 produktów0,00 zł
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię produktów

Cena ' Wycena ' Zadatek ' Formy płatności

   1 - Cena
Wszystkie ceny są podane w polskich złotych. Ceną wiążąco i ostateczną jest cena brutto danego artykułu podana na stronie serwisu internetowego www.italbel.pl w dniu złożenia zamówienia przez Klienta.
   2 - Wycena
Każdy podmiot który złożył zamówienie w serwisie internetowym www.italbel.pl czy drogą poczty elektronicznej e-mail czy telefonicznie, zostanie przez firmę ITALBEL sprawdzony w systemie fakturowania czy jest już naszym Klientem - aby zastosować do złożonego zamówienia rabat który wynika z Programu Lojalnościowego lub rabat wynikający z Tabeli Rabatowej. Jeżeli z systemu wynika że należy się rabat lub rabat powinien być wyższy niż wynika z zamówienia, to firma ITALBEL wystawi nową wycenę w formie pro-formy i przedstawia Klientowi do akceptacji.
   3 - Zadatek
Zadatek w handlu B2B: w niektórych przypadkach jeżeli podmiotem składającym zamówienie jest przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą i w świetle obowiązujących przepisów dotyczących uprawnień konsumenckich nie będący konsumentem, przed realizacją zamówienia firma ITALBEL może zażądać zadatku w wysokości nie mniejszej niż 50% wartości brutto zamówienia.
   4 - Formy płatności
Forma płatności zostanie ustalona podczas kontaktu z osobą zamawiającą podczas potwierdzenia zamówienia. Klient jest każdorazowo informowany o sposobie i terminie w jakim jest zobowiązany dokonać płatności za zamówienie.
W przypadku braku zapłaty za artykuły objęte zamówieniem w terminie 7 dni od dnia ustalenia końcowego terminu płatności, firma ITALBEL anuluje złożone zamówienie. Klient zostanie poinformowany o tym fakcie poprzez wysłanie wiadomości na podany adres e-mail.

Możliwe są następujące formy płatności kwoty do zapłaty za zamówione artykuły:
- Gotówką przy odbiorze osobistym w siedzibie firmy
- Za pobraniem płatne przy odbiorze przesyłki – gotówka lub karta płatnicza
- Przedpłata jako przelew bankowy na konto firmy ITALBEL na podstawie zamówienia lub wystawionej pro formy.

Informujemy że nasza strona używa plików cookies. Jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na powyższe powinniście dokonać zmian ustawień swojej przeglądarki internetowej. Informacje o cookies.X Zamknij

do góry
684145488