ITALBEL odzież gastronomiczna i hotelowa

TWOJE ZAMÓWIENIE NETTO:
0 produktów0,00 zł
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię produktów

Dostępność artykułów

Cała oferta jest zawarta tylko i wyłącznie na stronie serwisu internetowego www.italbel.pl 

UWAGA - po otrzymaniu zamówienia firma Italbel skontaktuje się z Państwem w celu ustalenia terminu dostawy oraz sposobu płatności.

Dostępność artykułów na które został udzielony rabat i na artykuły znajdujące się w podkategorii < !! wyprzedaż – koniec oferty !! > jest wskazana w opisie pod zdjęciem danego artykułu, na przykład o takiej treści: UWAGA - dostępne rozmiary i ich ilości: M-1  L-1  3XL-2 lub o takiej treści: UWAGA - dostępna ilość: 2 szt.

W przypadku braku choćby jednego artykułu objętego zamówieniem w magazynie firmy ITALBEL, natychmiast o tym fakcie zostanie poinformowana osoba zamawiająca. Produkt którego nie posiadamy w magazynie będzie sprowadzony z magazynu producenta. Po sprawdzeniu dostępności w magazynie producenta danego artykułu, zostaniecie Państwo poinformowani jaki jest czas oczekiwania na skompletowanie zamówienia – minimalny czas oczekiwania wynosi nie mniej niż 5 dni roboczych.

Każdego roku wchodzą nowe artykuły do oferty. Każdy z tych artykułów przez pierwszy rok oferty jest oznaczony jako „Nowość” i jest w ofercie minimum przez okres trzech lat.
Firma ITALBEL zastrzegają sobie prawo do wcześniejszego wyłączenia z oferty artykułu którego sprzedaż jest bardzo niska – są to wyjątki które zdarzyły się bardzo rzadko w całej historii firmy Giblor’s.

Informujemy że nasza strona używa plików cookies. Jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na powyższe powinniście dokonać zmian ustawień swojej przeglądarki internetowej. Informacje o cookies.X Zamknij

do góry
684145488