ITALBEL odzież gastronomiczna i hotelowa

TWOJE ZAMÓWIENIE NETTO:
0 produktów0,00 zł
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię produktów

Postanowienia ogólne

Niniejszy Regulamin określa ogólne warunki, zasady oraz sposób sprzedaży prowadzonej przez firmę ITALBEL Hanna Just Diamentowa 8 65-012 Zielona Góra NIP 9291078660 REGON 081015174 Tel. 68 4145488 e-mail biuro@italbel.pl

Informacje zawarte na stronie sklepu internetowego www.italbel.pl nie stanowią oferty sprzedaży w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszeniem Klientów do składania zamówień i zawarcia umowy sprzedaży.

Na zlecenie Klienta firma ITALBEL Hanna Just realizuje zamówienia na dostawę produktów marki Giblor's. Realizacja zamówienia na zlecenie Klienta odbywa się według niniejszego regulaminu handlowego.

Umowy zawierane poprzez serwis internetowy www.italbel.pl są zawierane w języku polskim.

Przesyłki są dostarczane tylko i wyłącznie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
Zamówienie złożone przez podmiot gospodarczy będzie realizowane tylko i wyłącznie jeżeli dany podmiot gospodarczy prowadzi swoją działalność gospodarczą na terenie Rzeczpospolitej Polskiej opartą na tzw. wpisie do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej CEIDG.

Złożenie zamówienia będzie traktowane jako zgoda na wystawienie Faktury VAT. Faktura VAT będzie dostarczona w przesyłce wraz z zamówionymi artykułami. Jeżeli nastąpiła przedpłata za całe zamówienie przed dostawą zamówienia, faktura również zostanie wysłana drogą elektroniczną na podany adres e-mail.

Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją zasad wynikających z regulaminu oraz zobowiązuje Klienta i firmę ITALBEL do przestrzegania tychże zasad. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany treści poniższego regulaminu. Zmiany w Regulaminie nie będą naruszać praw nabytych Klientów korzystających z usług firmy ITALBEL.

   Firma ITALBEL informuje: że nie odbiera żadnych przesyłek wysłanych bez wcześniejszej konsultacji telefonicznej lub e-mailowej z Klientem.
   Firma ITALBEL informuje: że nie wysyła żadnych form reklamowych na podane adresy poczty e-mail oraz na podane numery telefonów.
   Firma ITALBEL informuje: zdjęcia prezentujące oferowane artykuły mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczególności kolor i jego odcienie oraz struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach. Wpływ na wygląd artykułów mają ustawienia podczas wykonywania tychże zdjęć oraz mogą zależeć od ustawień monitora na których są przeglądane dane artykuły.
   Firma ITALBEL informuje: każdy artykuł znajdujący się w ofercie może zostać przez producenta firmę Giblor’s minimalnie zmieniony w kwestii kroju i fasonu szycia oraz odcienia koloru.

Wszystkie nieprawidłowości w funkcjonowaniu serwisu prosimy zgłaszać drogą telefoniczną lub elektroniczną.

Informujemy że nasza strona używa plików cookies. Jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na powyższe powinniście dokonać zmian ustawień swojej przeglądarki internetowej. Informacje o cookies.X Zamknij

do góry
684145488