ITALBEL

Twoje zamówienie NETTO:
0 produktów0,00 zł
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię produktów

Składanie zamówienia, Rezygnacja

Zamówienie składa się poprzez stronę internetową www.italbel.pl lub drogą e-mailową na adres biuro@italbel.pl. Składając zamówienie prosimy o posługiwanie się tabelą rozmiarów która jest dostępna na stronach z produktami. Klient ma możliwość zamówienia produktów do oględzin i oceny. Klient składając zamówienie w uwagach do zamówienia wpisuje: zamawiane produkty są do oględzin i oceny. Firma Italbel pobiera kaucje zwrotną w wysokości 100 % wartość brutto za zamawiane produkty do oceny i oględzin. Klient wpłacając kaucje zwrotną w tytule płatności wpisuje: kaucja zwrotna do zamówienia - wpisuje numer zamówienia oraz nazwę Klienta. Po wpłynięciu kaucji zwrotnej produkty zostają wysłane do Klienta na podany adres do dostawy. Po otrzymaniu zwrotu artykułów i stwierdzeniu że produkty, opakowania i metki nie są zniszczone, kaucja zostaje tego samego dnia zwrócona, na to samo konto z którego została wpłacona. Rezygnacje z zamówionych produktów składa się drogą elektroniczną podając numer zamówienia oraz nazwę Klienta. 

Na życzenie Klienta za dodatkową opłatą wykonujemy haft komputerowy. Koszt jednego haftu jest zależny od jego wielkości i skomplikowania. Dochodzi też jednorazowa opłata za program komputerowy do haftu - jeżeli dany haft będzie wykonany po raz pierwszy. Poprosimy też o przesłanie pliku graficznego lub zdjęcia abyśmy mogli wykonać wycenę.

Odzież z haftem nie podlega wymianie ani zwrotowi - jest to Państwa odzież wraz z haftem na indywidualne zamówienie.

Informujemy że nasza strona używa plików cookies. Jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na powyższe powinniście dokonać zmian ustawień swojej przeglądarki internetowej. Informacje o cookies.X Zamknij

do góry
684145488