ITALBEL ubieramy najlepszych HoReCa

Twoje zamówienie NETTO:
0 produktów0,00 zł
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię produktów

Składanie zamówienia ' Rezygnacja

   1 - Składanie zamówienia
Każde złożone zamówienie nie zostanie wysłane automatycznie bez kontaktu z osobą zamawiającą.
Forma płatności zostanie ustalona podczas kontaktu z osobą zamawiającą, są dwie formy płatności - za pobraniem płatne przy odbiorze przesyłki lub przedpłata.

Zamówienia składa się poprzez stronę serwisu internetowego www.italbel.pl Po złożeniu zamówienia na podany przez Klienta adres poczty elektronicznej e-mail, zostaje wysłane potwierdzenie złożenia zamówienia w formie pdf.
Jest również możliwość złożenia zamówienia drogą e-mailową na adres biuro@italbel.pl oraz drogą telefoniczną. Składając zamówienie drogą e-mailową prosimy o podanie danych nabywcy, adresu dostawy jeżeli jest inny niż dane nabywcy, numeru telefonu do kontaktu oraz posługiwanie się nazwami kolorów oraz tabelą rozmiarów które to informacje są dostępne na stronach z wybranymi artykułami.
Złożenie zamówienia drogą telefoniczną jest dostępne tylko i wyłącznie dla Klientów którzy już składali zamówienia.

Po otrzymaniu zamówienia firma ITALBEL sprawdza dostępność zamówionych artykułów w swoim magazynie, jeżeli nie posiada wszystkich zamawianych artykułów to sprawdza dostępność brakujących artykułów w magazynie u producenta firmy Giblor’s.
Tego samego dnia roboczego lub następnego dnia roboczego w godzinach 9:00 – 17:00 kontaktujemy się telefonicznie trzy razy. Jeżeli nie nastąpił kontakt z osobą zamawiającą wysyłamy sms następnie e-mail prosząc o kontakt. Kontaktujemy się w celu potwierdzenia zamówienia lub wyjaśnienia zaistniałej sytuacji jeżeli nie mamy w magazynie wszystkich zamawianych artykułów i ustalenia szczegółów zamówienia, sposobu płatności, terminu dostawy lub rezygnacji z zamówienia.

Zamówienie złożone e-mailem lub telefonicznie zostanie przez firmę ITALBEL wycenione w formie pro-formy, po uprzednim sprawdzeniu wartości zamówienia i uwzględnieniu w wycenie Programu Lojalnościowego oraz Tabeli Rabatowej. Sprawdź: Program Lojalnościowy i Tabela Rabatowa
 
Dopóki nie skontaktujemy się telefonicznie lub e-mailem z osobą zamawiającą i nie otrzymamy potwierdzenia zamówienia, dopóty zamówienie nie zostanie realizowane lub wysłane.
 
   1A - Zamówienie do oceny i oględzin
Każdy Klient ma możliwość zamówienia artykułów do oceny i oględzin, a następnie może je zwrócić. Pobieramy 100% wartości brutto za artykuły do oceny i oględzin.
Zwracane artykuły nie mogą mieć śladów użytkowania oraz muszą zawierać metki i inne zawarte opisy a obuwie nieuszkodzone kartony. Po otrzymaniu zwrotu wszystkich artykułów do oceny i oględzin, następnego dnia roboczego zwracamy całą kwotę. Jeżeli część artykułów została u Państwa a część została zwrócona, zwracana kwota dotyczy tylko artykułów które zostały zwrócone.
Składając zamówienie prosimy o dodanie informacji że zamawiane artykuły są do oceny i oględzin.
 

   2 - Rezygnacja z zamówienia
Rezygnacje z zamówienia składa się drogą elektroniczną na adres biuro@italbel.pl lub telefonicznie w dni robocze poniedziałek/piątek 9:00 – 17:00 nr tel. 68 414 54 88 podając numer zamówienia oraz dane nabywcy.

Informujemy że nasza strona używa plików cookies. Jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na powyższe powinniście dokonać zmian ustawień swojej przeglądarki internetowej. Informacje o cookies.X Zamknij

do góry
684145488