ITALBEL odzież gastronomiczna i hotelowa

TWOJE ZAMÓWIENIE NETTO:
0 produktów0,00 zł
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię produktów

Zamiana artykułów ' Zwrot zamówienia

   1 - Zamiana artykułów z zamówienia
Możliwa jest zamiana artykułów na inny rozmiar lub kolor, lecz tylko i wyłącznie na te artykuły które posiadają ten sam kod artykułu i tą samą nazwę co artykuły zwracane. Chęć zamiany składa się telefonicznie lub e-mailem. Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu poinformowania firmy ITALBEL o takim zamiarze, abyśmy mogli przygotować artykuły na zamianę. Wraz z przesyłką w której są zwracane artykuły na zamianę, prosimy umieścić informacje dotyczącą „co na co” jest zamieniane, informację z adnotacją „ZAMIENIONO” dostaniecie Państwo wraz z artykułami po zamianie.

Zamówione artykuły które są zwracane do zamiany nie mogą mieć śladów użytkowania oraz muszą zawierać metki i inne zawarte opisy a obuwie nieuszkodzone kartony.
Zamiana artykułów niezgodnych z zamówieniem jest realizowana na koszt firmy ITALBEL.

Koszt odesłania artykułów na zamianę ze względu na rozmiar lub kolor ponosi Klient, a firma ITALBEL po zamianie artykułów odsyła Klientowi na swój koszt.

   2 - Zwrot zamówienia
Klient będący Konsumentem może odstąpić od umowy i zwrócić dostarczone artykuły bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki z zastrzeżeniem że: przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Klienta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb np. wykonanie haftu.

W świetle obowiązujących przepisów (uprawnienia konsumenckie) także przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą ma prawo do odstąpienia od zawartej umowy sprzedaży na odległość, jeżeli z treści umowy wynika (przedmiot umowy) że nie ma dla niego charakteru zawodowego i nie jest związana z branżą i specjalizacją jednoosobowego przedsiębiorcy.

Zwracany artykuł powinien być kompletny i w oryginalnym opakowaniu. Artykuły powinny być zwrócone w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Klient powinien postępować z towarem mając na uwadze konieczność jego ewentualnego późniejszego zwrotu. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru danego artykułu, cech i funkcjonowania rzeczy.

Przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą (a nie mający uprawnień konsumenckich) ma możliwości zwrotu zamówionych artykułów nawet jeżeli ze strony firmy ITALBEL nie było błędu i żadnej pomyłki w dostawie. Prosimy Państwa o kontakt a decyzję o przyjęciu zwrotu lub nie podejmuje wyłącznie właściciel firmy ITALBEL Hanna Just. Jeżeli zostanie zaakceptowany zwrot zamówionych artykułów to zwracane artykuły nie mogą mieć śladów użytkowania oraz muszą zawierać metki, inne zawarte opisy a obuwie nieuszkodzone kartony.

Firma ITALBEL po otrzymaniu zwrotu zamówienia, po ocenie i oględzinach zwróconych artykułów po stwierdzeniu że stan fizyczny nie uległ zmianie, wystawi fakturę korygującej i prześlę ją drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Jeżeli zamówienie zostało wysłane za pobraniem płatne przy odbiorze przesyłki, to poprosimy o podanie nazwy banku i numeru konta do przelewu. Jeżeli zamówienie było opłacone przed wysłaniem zamówienia to zwrot kwoty nastąpi na to samo konto z którego otrzymaliśmy przelew za to zamówienie. Po otrzymaniu faktury korygującej podpisanej, z datą podpisu i ostemplowanej, kwota wynikająca z faktury korygującej zostanie następnego dnia roboczego przelana na podane konto.

Informujemy że nasza strona używa plików cookies. Jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na powyższe powinniście dokonać zmian ustawień swojej przeglądarki internetowej. Informacje o cookies.X Zamknij

do góry
684145488