ITALBEL odzież gastronomiczna i hotelowa

TWOJE ZAMÓWIENIE NETTO:
0 produktów0,00 zł
Wybierz kategorię
Wybierz kategorię produktów

Zamówienia ' Ocena i przymierzenia ' Rezygnacja

   1 - Składanie zamówienia
Każde złożone zamówienie nie zostanie wysłane automatycznie bez kontaktu z osobą zamawiającą.
Forma płatności zostanie ustalona podczas kontaktu z osobą zamawiającą - są dwie formy płatności - za pobraniem płatne przy odbiorze przesyłki lub przedpłata na podstawie zamówienia lub faktury pro formy.

Zamówienia składa się poprzez stronę serwisu internetowego www.italbel.pl Po złożeniu zamówienia na podany przez Klienta adres poczty elektronicznej e-mail, zostaje wysłane potwierdzenie złożenia zamówienia w formie pdf.
Jest również możliwość złożenia zamówienia drogą e-mailową na adres biuro@italbel.pl oraz drogą telefoniczną. Składając zamówienie drogą e-mailową prosimy o podanie danych nabywcy, adresu dostawy jeżeli jest inny niż dane nabywcy, numeru telefonu do kontaktu oraz posługiwanie się nazwami kolorów oraz tabelą rozmiarów które to informacje są dostępne na stronach z wybranymi artykułami.
Złożenie zamówienia drogą telefoniczną jest dostępne tylko i wyłącznie dla Klientów którzy już składali zamówienia.

Po otrzymaniu zamówienia firma ITALBEL sprawdza dostępność zamówionych artykułów w swoim magazynie, jeżeli nie posiada wszystkich zamawianych artykułów to sprawdza dostępność brakujących artykułów w magazynie u producenta firmy Giblor’s.
Tego samego dnia roboczego lub następnego dnia roboczego w godzinach 9:00 – 17:00 kontaktujemy się telefonicznie trzy razy. Jeżeli nie nastąpił kontakt z osobą zamawiającą wysyłamy sms następnie e-mail prosząc o kontakt. Kontaktujemy się w celu potwierdzenia zamówienia lub wyjaśnienia zaistniałej sytuacji jeżeli nie mamy w magazynie wszystkich zamawianych artykułów i ustalenia szczegółów zamówienia, sposobu płatności, terminu dostawy lub rezygnacji z zamówienia.

Zamówienie złożone e-mailem lub telefonicznie zostanie przez firmę ITALBEL wycenione w formie pro-formy, po uprzednim sprawdzeniu wartości zamówienia i uwzględnieniu w wycenie Programu Lojalnościowego oraz Tabeli Rabatowej. Sprawdź: Program Lojalnościowy i Tabela Rabatowa
 
Dopóki nie skontaktujemy się telefonicznie lub e-mailem z osobą zamawiającą i nie otrzymamy potwierdzenia zamówienia, dopóty zamówienie nie zostanie realizowane lub wysłane.
 
   1A - Zamówienie artykułów do przymierzenia, oceny i oględzin
Każdy Klient ma możliwość zamówienia artykułów do przymierzenia, oceny i oględzin, a następnie może je zwrócić. Pobieramy 100% wartości brutto za artykuły do oceny i oględzin. Maksymalny czas do przymierzenia, oceny i oględzin oraz zwrotu towaru to 14 dni kalendarzowych liczonych od momentu wejścia w posiadanie rzeczy. Po przekroczonym terminie zwrotu zostanie wystawiona i przesłana drogą e-mailową faktura vat.
Zwracane artykuły nie mogą mieć śladów użytkowania oraz muszą zawierać metki i inne zawarte opisy a obuwie nieuszkodzone kartony. Odesłanie artykułów uszkodzonych, zabrudzonych lub noszących ślady użytkowania w sposób rażący normalne dokonanie oględzin w granicach zwykłego zarządu towaru, będzie podstawą do odmowy zwrotu kwoty. Po otrzymaniu zwrotu wszystkich artykułów do oceny i oględzin, następnego dnia roboczego zwracamy całą kwotę na podane konto bankowe.
Jeżeli część artykułów została u Państwa a część została zwrócona, to będzie wystawiona nowa wycena zamówienia jako fakturę pro forma na ogólnych zasadach dotyczących zamówień. Kwota za artykułów które zostały zwrócone zostanie przelana na podane konto bankowe. 
Artykuły do przymierzenia, oceny i oględzin są wysyłane na podstawie złożonego zamówienia lub faktury pro formy.
Składając zamówienie prosimy o dodanie informacji że zamawiane artykuły są do przymierzenia, oceny i oględzin.
 

   2 - Rezygnacja z zamówienia
Rezygnacje z zamówienia składa się drogą elektroniczną na adres biuro@italbel.pl lub telefonicznie w dni robocze poniedziałek/piątek 9:00 – 17:00 nr tel. 68 414 54 88 podając numer zamówienia oraz dane nabywcy.

Informujemy że nasza strona używa plików cookies. Jeżeli nie wyrażacie Państwo zgody na powyższe powinniście dokonać zmian ustawień swojej przeglądarki internetowej. Informacje o cookies.X Zamknij

do góry
684145488